zpět tisk

Varšava

Polská kancelář PETERKA & PARTNERS poskytuje komplexní právní služby pokrývající všechny oblasti obchodního práva, které souvisí s investováním a podnikáním v Polsku, včetně práva společností a fúzí a akvizic, hospodářské soutěže, nemovitostí a stavebnictví, pracovního práva, práva duševního vlastnictví a bankovního a finančního práva.

Ambiciózní tým polských právníků vedený Michalem Bielinskim a Dorotou Ploskowicz poskytuje právní poradenství v angličtině, francouzštině, němčině a polštině.

Mezi své klienty řadí české i nadnárodní společnosti, např.: Mustang, DBApparel, Orangina Schweppes, Fraikin, Deceuninck, Stavby Mostov Slovakia (člen skupiny Vinci Construction), Skanska, Mapa Spontex, Umicore, Mylan, Autocentrum AAA Auto, Zakládání staveb, Stachema Bratislava, Okin Group, Van de Velde, Click Gestion, Ipsos, Strojimport, Tedom, Kvazar Plus, Papírna Moudrý, Lugera & Makler, Sappi a další.

Polská kancelář byla zařazena mezi doporučené právní firmy v Polsku v oblastech Práva společností, vč. fúzí a akvizic a Nemovitostí a stavebnictví (Legal500 EMEA, 2014) a v oblasti Fúzí a akvizic (IFLR1000, 2014).

Kancelář je členem Česko-Polské obchodní komory, Polsko-Ukrajinské hospodářské obchodní komory a Klubu polského kapitálu v ČR.

 

 


Adresa:
PETERKA & PARTNERS Kancelaria Prawnicza sp.k.
Śniadeckich 10, 00-656 Varšava
Polsko

tel.: +48 22 696 72 01
fax: +48 22 696 72 03
Email: ploskowicz@peterkapartners.pl
          siwinska@peterkapartners.pl

Kontakt:
Dorota Ploskowicz, partner
Agnieszka Siwinska, partner


Publikace:
Právo a podnikání v Polsku
 


 

PETERKA & PARTNERS v.o.s. Advokátní kancelář - Law Offices - Cabinet D'Avocats
Choose your language: cz ru en fr de sk