zpět tisk

Sofie

Pobočka PETERKA & PARTNERS v Sofii si od svého založení v roce 2008 vybudovala stabilní pozici na bulharském trhu. Poskytuje komplexní nabídku právních služeb i související daňové poradenství, a to v angličtině, bulharštině, češtině, francouzštině, němčině a slovenštině.

Svým pragmatickým obchodním přístupem a důrazem na kvalitu si získal důvěru řady klientů, českých i nadnárodních společností, mezi něž patří např.: Veolia Voda, Essilor Bulgaria, Atlas Copco, Gefco, Decathlon, Stolichen Elektrotransport EAD, Úřad bulharského hlavního města Sofie, Konica Minolta, Krka, Plaan & Premier, Pentax (skupina HOYA), SIA JYSK, Wikow Wind, Tedom, ABL, Sapeli a další a vybudoval si specifické know-how v oblasti právního poradenství souvisejícího s investicemi do zdrojů obnovitelné energie, zejména fotovoltaických projektů v Bulharsku. V této oblasti poskytuje komplexní právní servis související s přípravou a realizací projektů, včetně jejich financování a due diligence, akvizic pozemků, přípravy veškeré smluvní dokumentace, asistence při jednání s regulátory a místními úřady atd.

Publikace PLC Which Lawyer? řadí bulharskou pobočku mezi doporučené právní firmy v oblastech soudních sporů a daňového poradenství. Ročenka IFLR1000 opakovaně doporučuje pobočku v oblasti Finacial & Corporate. Legal500 EMEA řadí pobočku mezi doporučené firmy pro rok 2012 v oblastech: Banking and finance, Corporate and M&A, Projects, energy and natural resources a Real estate and construction.

Je také členem Francouzsko-bulharské obchodní komory a Německo-bulharské obchodní komory a velmi aktivně se zapojuje do života české podnikatelské komunity v Bulharsku.

 


Adresa:
PETERKA & PARTNERS
96 Georgi S. Rakovski str., 1000 Sofie
Bulharsko

tel.: +359 2 984 11 70
fax: +359 2 984 11 71
Email: peev@peterkapartners.bg
 


Kontakt:
Plamen Peev, partner
Zdeněk Beránek, partner - kontakt pro česky mluvící klienty
 


 
Pobočka v Sofii je členem sítí nezávislých advokátních kanceláří Globaladvocaten.
 


Pobočka PETERKA & PARTNERS v Sofii je partnerem Francouzského institutu v Bulharsku.


 

PETERKA & PARTNERS v.o.s. Advokátní kancelář - Law Offices - Cabinet D'Avocats
Choose your language: cz ru en fr de sk