zpět tisk

Bukurešť

V roce 2010 posílila advokátní kancelář PETERKA & PARTNERS svoji pozici v jihovýchodní Evropě otevřením pobočky v Bukurešti.

Tým složený z 15 zkušených rumunských právníků, kteří kromě detailní znalosti rumunského práva a daní nabízí také znalosti řady hospodářských sektorů a poskytují svým klientům komplexní právní služby od běžné day-to day agendy až po sofistikované transakce.

Mezi klienty PETERKA & PARTNERS v Rumunsku patří mj. společnosti: Apa Nova S.A., (člen skupiny Veolia), Sparekassen Himmerland A/S, Afin Leasing (skupina Iveco), Deceuninck, DBApparel, Atlas Copco, SIA JYSK, Konica Minolta, Steelforce, VKR Holding, Aramis nebo české společnosti Ekotechnik, B&B Systems, NWT, Karla, Okin Facility, Bohdan Bolzano a Vítkovické slévárny.

Rumunský tým mimo jiné zastupuje řadu investorů do zdrojů obnovitelné energie. V této oblasti poskytuje komplexní právní servis související s přípravou a realizací projektů, včetně jejich financování a due diligence, akvizic pozemků, přípravy veškeré smluvní dokumentace, asistence při jednání s regulátory a místními úřady atd.

Pobočka poskytuje služby v češtině, angličtině, francouzštině, němčině, rumunštině a slovenštině.

Publikace IFLR 1000 (The Guide to the World’s Leading Financial Law Firms), ročenka, která hodnotí advokátní kanceláře poskytující služby v oblasti finančního práva, řadí ve svém vydání pro rok 2014 rumunskou pobočku PETERKA & PARTNERS mezi doporučené právní firmy v oblastech Fúze a akvizice a Bankovnictví a kapitálové trhy. Chambers Global pro rok 2013 doporučuje pobočku v oblasti práva společností, včetně fúzí a akvizic.
 

 


Adresa:
PETERKA & PARTNERS 
33 Aviatorilor Boulevard,  2. poschodí
1. District, 011853 - Bukurešť
Rumunsko

tel.: +40 21 310 48 82
fax: +40 21 310 48 83
Email: aron@peterkapartners.ro

Kontakt:
Cosmina Romelia Aron, partner
Zdeněk Beránek, partner - kontakt pro česky mluvící klienty


  
Pobočka PETERKA & PARTNERS v Rumunsku je členem mezinárodních sítí nezávislých advokátních kanceláří International Lawyers Network a Globaladvocaten.


Publikace:
Aplikace smlouvy o zamezení dvojímu zdanění mezi Českou republikou a Rumunskem při podnikání v Rumunsku
Článek Mgr. Magdalény Vyškovské a Mgr. Martina Vacka zveřejněný v e-Bulletinu Komory daňových poradců č. 5/2012.


 

PETERKA & PARTNERS v.o.s. Advokátní kancelář - Law Offices - Cabinet D'Avocats
Choose your language: cz ru en fr de sk